top of page

Zmenšení prsou

Jsme odborníci v oblasti estetické chirurgie, kteří se specializují na přírodní zmenšení prsou.

Proč si vybrat naši službu zmenšení prsou?

  • Estetické důvody: Některé ženy cítí, že jejich příliš velká prsa jsou nevyvážená vzhledem k jejich postavě a celkovému vzhledu. Zmenšení prsou může pomoci dosáhnout harmoničtějšího a vyváženějšího tvaru těla.

  • Nepohodlí a bolest: Příliš velká prsa mohou způsobovat fyzické nepohodlí a bolest. Ženy s velkými prsy často trpí bolestmi zad, krční páteře a ramen, způsobenými nesprávným držením těla a nadměrnou hmotností prsou. Zmenšení prsou může zmírnit tuto bolest a přispět k lepšímu pohodlí a pohyblivosti.

  • Omezování aktivit: Ženy s velkými prsy se mohou cítit omezovány při provádění některých sportovních aktivit nebo cvičení. Prsa mohou bránit pohybu, způsobovat obtíže při běhu nebo jiných fyzických aktivitách. Zmenšení prsou může umožnit větší svobodu a pohodlí při sportování.

  • Psychologické důvody: Některé ženy trpí negativními emocemi a nízkým sebevědomím kvůli velkým prsům. Může to vést k pocitům sebeobviňování, nespokojenosti se svým tělem a snižování sebevědomí. Zmenšení prsou může pomoci zlepšit sebevědomí a celkovou pohodu.

Je důležité si uvědomit, že rozhodnutí pro zmenšení prsou je osobní a každá žena má své individuální důvody. Před jakýmkoli chirurgickým zákrokem je důležité konzultovat s odborníkem a důkladně zvážit všechny aspekty a možné výsledky.

Zmenšení prsou .png

Rezervace termínu konzultace

Vaši rezervaci zpracujeme a náš konzultant Vás bude kontaktovat.

bottom of page